„Mým snem je obohatit finanční i kosmetický trh“

Pět let pracovala jako v továrně, znala klasických osm hodin práce a přežívala. Teď je pro ni tato doba už částečně minulostí. Tereza Špidlenová je půl roku na pozici konzultanta v P4L, s.r.o. a má velké plány.

„Je mi necelých 25 let. Předešlých 5 let byla mou jedinou činností docházka do továrny, odpracovat si svých „8“ a jít domů. Celé tři roky mi to stačilo, ten čtvrtý byl už kritický,“ popisuje Tereza. Najednou máte pocit, že dosáhnete v životě na víc než na týden co týden měnící se směny, měsíc co měsíc jiné finanční ohodnocení. Víte a cítíte, že dokážete mnohem víc než dělat opakovaně tu samou činnost celých 8 hodin. A vědomí vám říká, že život se dá žít, ne jen nesnesitelně přežívat.

A právě v této chvíli se stane něco, co ve vás vyvolá pocit toho, že je čas na změnu. Vysvléct se z pohodlí a komfortu. Jedině tak umožníte další růst, jak osobní, tak profesní. Pod tou starou kůží totiž čeká nový, větší svět námi téměř nepoznaný, a čeká, až ho objevíme. A s údivem i pokorou se ponoříme do jeho hlubin nekonečných možností.

Mějte životní plán a strategii

Myslím si, že každý by měl mít minimálně nějaký svůj životní plán, nějakou svou životní strategii, která je nějakým způsobem časově uchopitelná. A pro reálnou představu se teď vynasnažím co nejvíce přiblížit svou strategii, která bude mým hlavním kritériem.

„Jakmile si uděláte představu o tom, jak byste chtěli, aby vypadal Váš život, a dopracujete se k pochopení, že jde o něco víc než jen o věci, které chcete mít, a věci, které chcete dělat, jakmile si uvědomíte, že to, co vy i já doopravdy chceme, je mít prostor, otevřenost, rozvíjet se a růst, být víc sami sebou, ať už to znamená cokoli, přičemž zjistit, co to znamená, je to nejdůležitější v našem životě.“  (Podnikatelský mýtus – M.E. Gerber)

Abych zrealizovala svůj primární cíl, je počátek mé kariéry soustředěn na ukončení dosavadního pracovního poměru. V tuto chvíli už probíhá strategické plánování a v polovině měsíce července bude můj velký krok realitou.

Od listopadu 2016 jsem součástí rozrůstající se firmy P4L, s.r.o., která má široké spektrum působnosti. Mé zaměření je primárně na finance a zdraví. Těmto jednotlivým oborům se věnuji již několik měsíců jako konzultant. V této cestě chci nadále pokračovat, avšak nikoli jako konzultant, nýbrž jako vedoucí konzultant! Kdy? Minimálně do října. Společně s mými kolegy a klienty chci vytvářet hodnoty, které každého z nás posunou blíže k vlastnímu cíli.

Úspěch je jen plán, který dodržíte

Rok 2018 už bude protkaný novými prioritami. Cesta do Francie, kterou plánuji na jaro 2018. Navštívit známá i neznámá místa této překrásné země, nasát energii a inspiraci pro nové projekty, které obohatí mou kariéru a růst. Pravá strana kvadrantu je nesmírně lákavá a mým snem je obohatit nejen trh finanční, ale i ten kosmetický, z pozice majitele firmy či investora.

Úspěch je jen plán, který dodržíte. Tak se nebojme snít a zidealizujme si naše plány. Když tomu všichni jednotlivci dodáme patřičnou píli a snahu, nebudou to už v budoucnu ideály, ale realita. A za to to přece stojí!!! Úspěšný den 🙂