Neplaťte za půjčku bankám. Půjčte si rovnou od lidí

Půjčit si je běžné. Ale jde to i levněji, než jste zvyklí. Buďte chytří a vyzkoušejte Zonky místo banky. Celou půjčku zařídíte na internetu bez zbytečného papírování. A rychle. Zonky neplatí stovky poboček, ani tisíce zaměstnanců. Proto může být levnější než banky. Půjčit si můžete od 20 000 až do 500 000 Kč.

Jednodušeji to už nejde

Místo úředníků za přepážkou zvolte pohodlí. Můžete být kdekoliv, stačí vám jen internet. A pár minut. Na zonky.cz vyplníte jednoduchý dotazník. Vše vám zabere 12 minut a můžete získat nezávaznou nabídku půjčky s nejvýhodnějším úrokem. Na Zonky, na rozdíl od banky, posuzují každou poptávku individuálně. Proto se vás zeptají také na váš životní příběh, proč si chcete půjčit. Ten není povinností, ale může vám pomoci získat právě nižší úrok. Pro Zonky jste člověk, který má životní okolnosti, které chtějí vyslechnout, nejste další člověk do škatulky.

Zonky je služba, která na vaši půjčku vybere peníze od lidí – investorů. K tomu, aby se rozhodli investoři vložit peníze na vaši půjčku, slouží Tržiště. A právě váš příběh vystaví na Tržišti mezi ostatní a vy sledujete, jak se pro vás hromadí peníze. Připravené pro vás budou třeba už během několika hodin, maximálně však do dvou dnů. Zonky nabídne vaši půjčku více než 12 tisíc investorů a vždy vybere peníze pro 100 % vystavených půjček.

A komu půjčku splácíte? Zonky splátku zpátky rozdělí mezi investory, kteří ji zainvestovali. Znamená to, že vždy komunikujete pouze se Zonky. Všechny vaše osobní údaje zůstávají pro investory samozřejmě tajné.

Nechoďte do banky, ale na Zonky. Samozřejmě si můžete půjčit na cokoliv a celou půjčku kdykoliv předčasně splatit zdarma.

Role se mohou obrátit

Teď potřebujete půjčit a za pár let třeba budete investorem, i to se může stát. A je to možné. Nikdy nevíte, co si pro vás život přichystá. Ve chvíli, kdy vám nějaká ta koruna přebývá, investujte. Peníze, které necháte ležet ladem na svém účtu, vám toho mnoho nepřinesou. Investicí přímo do lidí navíc můžete pomoci někomu, kdo to právě teď potřebuje.

Přesvědčte se ZDE.

Se Zonky spolupracujeme už několik měsíců a od klientů slyšíme jen pozitivní zpětné vazby. Zadání půjčky z pohodlí domova je otázka pár minut, Zonky vše zařídí a klient má brzy finance na leckdy velmi zajímavé projekty. Za nás Zonky jednoznačně doporučujeme. Pokud potřebujete i vy peníze, neváhejte se svěřit do péče Zonky. Stačí kliknout zde,” říká Lucie Berková, výkonná manažerka P4L, s.r.o.