2017: akvizice a zlepšování, 2018: vzdělávací akademie

Celý letošní rok se pro P4L, s.r.o. nesl v duchu akvizic a zlepšování servisu pro naše klienty. V předchozím článku jsem blíže hovořil o tom, že nyní dokážeme nemovitosti nejen financovat, ale i vyhledat, prodat, oddlužit či pronajmout. Nastavovali jsme a nastavujeme ideální spolupráci mezi finančními poradci a realitními makléři, aby byl celý proces rychlý a hladký a pro klienta co nejpohodlnější. V tomto ohledu nám moc pomáhá i naše servisní společnost Broker Trust, a.s.

Pracujeme na vzdělávání stávajících i nových poradců jak v rovině právní, tedy legislativy, tak v rovině obchodní. Nastavujeme ucelený a jednotný model fungování poboček, kdy jasně víme, jaký obrat má mít pobočka, aby byla životaschopná a v daném regionu se jí co nejlépe dařilo. Základem je jeden manažer, zkušený realitní makléř, obchodní asistent či asistentka zajišťující běžný chod pobočky a tým 3-6 finančních poradců a 2-4 realitních makléřů. Počet poradců ani makléřů není samozřejmě nijak omezen.

Vzdělávací akademie nejen pro naše lidi

V roce 2018 plánujeme spustit novou vzdělávací akademii, které se budou moci účastnit i lidé mimo naši společnost. V prvním kvartále chceme spustit realitní inzertní server pro realitní makléře, který má i za cíl podporovat finanční poradce leadovými kontakty.

Během prvních třech měsíců roku 2018 plánujeme otevřít další 3 nové pobočky díky započatým akvizicím v tomto roce. I nadále budeme pracovat na zlepšování servisu pro klienty a na vylepšování prostředí pro naše spolupracovníky.

Čeká nás všechny spousta práce, takže dost řečí, pojďme s koncem roku nabrat potřebnou energii, ne kila 🙂 a s chutí do toho.

NOVINKA!
  Zařídíme pro vás
 • do 24h srovnání celého trhu
 • do 48h zjištění šance na získání hypotéky včetně její výše
 • nulové náklady a žádné starosti
 • profesionální právní servis
Ke kalkulačce tudy přes toto tlačítko
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul den
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
 • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
POZOR‼️ POZOR‼️
ČNB OD 1.ŘÍJNA TOHOTO ROKU DÁL ZPŘÍSŇUJE POSKYTOVÁNÍ HYPOTEČNÍCH ÚVĚRŮ!!
NEOTÁLEJTE A NAPIŠTE NÁM E-MAIL, NA OBCHOD@P4LIFE.CZ NEBO NÁS KONTAKTUJTE SKRZE NAŠÍ HYPOTEČNÍ KALKULAČKU ZDE!

NAVÍC OD NÁS DOSTANETE
ODHAD ZDARMA
ZDARMA POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI NA 1 ROK
DÁREČEK DO DOMÁCNOSTI

‼️AKCE PLATÍ DO ÚČINNOSTI ZÁKONA‼️