Přežila pád lávky. Jak si krýt zdravotní rizika?

Paní Olga přežila pád trojské lávky v Praze. Je to rok, co se jí zásadně změnil život. Po zdravotní i finanční stránce. „V té době jsem byla čerstvě v důchodu s tím, že si budu užívat toho, že jsem naprosto fit a zdravá. Těšila jsem se, jak budu běhat po výstavách, po koncertech, jezdit do mé milované Francie, a to všechno tím padlo. Ztratila jsem nejen rok života,“ řekla pro iRozhlas.cz. Jak se na takové a další nepředvídatelné situace připravit? „Můžete se pojistit dopředu,“ nastiňuje Lucie Berková, výkonná manažerka P4L, s.r.o.

Nešťastných situací, které život zbrzdí nebo dokonce natrvalo ovlivní, je v praxi nespočet. „Ne každý si uvědomuje, co znamená ztráta životní úrovně, a to v jakékoliv podobě. Člověk v tu chvíli přichází o své plány, sny a zároveň prochází velkou životní zkouškou a zátěží. Z pohledu finanční stránky jsme to právě my, kdo klientovi zajišťuje tato zdravotní rizika,“ vysvětluje Lucie Berková z P4L.

Zlomený prst, kvůli kterému se Češi rádi pojišťují, je spíše finančním bonusem od pojišťovny k měsíční výplatě. Ovšem krytí vážných rizik jako je invalidita či závažná onemocnění, kdy dochází k rapidnímu snížení životního standardu, to by měl být hlavní důvod pojistek. „Koneckonců investujeme do sebe,“ doplňuje výkonná manažerka P4L.
Může to být pro někoho zbytečný výdaj? „Nezapomínejme na to, že tento v uvozovkách výdaj nám v době naší neschopnosti pracovat pokryje životní náklady. Díky nám si tak klienti dopřávají dostatečnou rekonvalescenci a nemusí výpadky řešit nevhodnými a drahými půjčkami. A že občas někomu z pojistného plnění „zbude“ na dovolenou či novou věc do domácnosti? I to se občas stane.“

NOVINKA!
  Zařídíme pro vás
 • do 24h srovnání celého trhu
 • do 48h zjištění šance na získání hypotéky včetně její výše
 • nulové náklady a žádné starosti
 • profesionální právní servis
Ke kalkulačce tudy přes toto tlačítko
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul den
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
 • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
POZOR‼️ POZOR‼️
ČNB OD 1.ŘÍJNA TOHOTO ROKU DÁL ZPŘÍSŇUJE POSKYTOVÁNÍ HYPOTEČNÍCH ÚVĚRŮ!!
NEOTÁLEJTE A NAPIŠTE NÁM E-MAIL, NA OBCHOD@P4LIFE.CZ NEBO NÁS KONTAKTUJTE SKRZE NAŠÍ HYPOTEČNÍ KALKULAČKU ZDE!

NAVÍC OD NÁS DOSTANETE
ODHAD ZDARMA
ZDARMA POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI NA 1 ROK
DÁREČEK DO DOMÁCNOSTI

‼️AKCE PLATÍ DO ÚČINNOSTI ZÁKONA‼️